Regeneracja katalizatorów

Nowoczesna technologia czyszczenia katalizatora w systemie FCM

W dzisiejszych czasach na rynku motoryzacyjnym możemy znaleźć naprawdę mnóstwo urządzeń, które znacznie poprawiają funkcjonalność oraz praktyczność pojazdów.

Jednym z nich są właśnie filtry DPF FAP i katalizatory.

Za co więc są one odpowiedzialne? Otóż przede wszystkim likwidują szkodliwe związki, które są wydobywane wraz ze spalinami. A co za tym idzie są ekologiczne, gdyż w żadnym stopniu nie szkodzą środowisku, co jest niezwykle ważne. Można je stosować w każdym rodzaju samochodów, zarówno tych dostawczych, osobowych, jak i autobusach.

Neutralizacja metali szlachetnych i szkodliwych związków? Postaw na filtry DPF FAP i katalizatory.

Filtry DPF FAP i katalizatory są dostępne w sklepach motoryzacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Z pewnością warto je zamontować do swojego samochodu, aby zapobiec zanieczyszczaniu powietrza. Jest to bardzo ważne i nie należy tego w żadnym przypadku lekceważyć. Zarówno filtry jak i katalizatory to podzespoły układu wydechowego we wszystkich rodzajach pojazdów. 

Sprawdzona regeneracja katalizatorów do samochodów ciężarowych i autobusów

Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów to doskonała firma, która oferuje sprawdzone i dokładne czyszczenia DPF i katalizatorów. Firma ta i jej adres to ul. Polna 3, 39-300 Mielec.

Oczywiste jest, że dobra regeneracja to duża oszczędność pieniędzy!

Ta sama technologia która umożliwia czyszczenie DPF i FAP to nic innego jak regeneracja katalizatorów. Firmy posiadające FCM mogą wykonywać profesjonalne regeneracje tych podzespołów..

Nie wypłukujemy metali szlachetnych

Zgodnie z normami EKO

Technologia FCM to solidna regeneracja

Nie uszkadzamy obudowy

Nie wypalamy wkładów

Inne usługi

h

FIRMA GEODEZYJNA

Przy każdej budowie niezbędny jest geodeta. To właśnie usługi geodezyjne towarzyszą nam przed i po zakończeniu inwestycji. Warto wiedzieć coś więcej na ten temat.

Geodeta i geodezja

h

Wynajem samochodów

Warto wiedzieć, że dobra wypożyczalnia samochodów to niskie ceny i dobre auta. Tak naprawdę liczy się wybór, jaki dostajemy w rent a car.

Wypożyczalnia samochodów

Regeneracja turbin

Turbosprężarki i ich naprawa to znany proces. Potocznie znany jako regeneracja turbosprężarek. Można regenerować turbo do osobówek, ciężarówek i sprzętu budowlanego.

Regeneracja turbosprężarek

BIURO

ul. Polna 3, 39-300 Mielec

Zadzwoń

Telefon: +48 609 141 806 lub +48 665 187 734

PROFIL FB