Dobry fizjoterapeuta w Mielcu

Skuteczna fizjoterapia

Fizjoterapia, rehabilitacja i masaż leczniczy

Gabinet Osteozi pracuje na nowocześniejszym sprzęcie. Zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy posiadają ogromną wiedzę i lata praktyki. Zapewnia najwyższej jakości leczenie oraz rekonwalescencję. Nasz gabinet spełnia wymagania i oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów.

W swojej pracy wykorzystujemy bardzo skuteczne metody leczenia, które są całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla wszystkich pacjentów. Nasza oferta jest bardzo bogata, dlatego też zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nią.

Zdrowie pacjentów i leczenie jest najważniejsze

Dzięki nam nasi pacjenci mogą cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz zdrowiem. Jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów rehabilitacji, jakie można znaleźć w mieście Mielec oraz okolicach. Zadzwoń do nas już dziś i umów się na pierwszą wizytę, a my Ci pomożemy najlepiej, jak tylko potrafimy.

Gabinet fizjoterapeutyczny OSTEOZI z Mielca

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami i o schorzeniach kręgosłupa wiemy wszystko. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, w którym absolutnie każdy poczuje się zdecydowanie lepiej.

Inne usługi

h

Sklep ortopedyczny

Duży wybór produktów i doskonała oferta w zakresie sprzętu i artykułów ortopedycznych i do rehabilitacji. Potrzebny Ci sprzęt rehabilitacyjny to zobacz koniecznie ofertę.

Sprzęt do rehabilitacji

h

DENTYSTA STOMATOLOG

Jeżeli szukasz dobrego stomatologa to warto faktycznie uzyskać opinie i informacje. Gabinet stomatologiczny to leczenie zębów, które powinno być skuteczne.

Gabinet stomatologiczny

h

TELEFONY KOMÓRKOWE

Szukasz dobrego i sprawdzonego telefonu dla siebie albo bliskich? A może potrzebny Ci dobry serwis?

Telefony, komis, serwis

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże - Radosław Ziomek / Mielec

ul. Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec

ZADZWOŃ

+48 509 352 615

PROFIL FB