Meble i kuchnie

Meble na wymiar – wszystkie potrzeby na najwyższym poziomie

Urządzając lub remontując kuchnię lub łazienkę, czy jakiekolwiek inne pomieszczenie musimy pamiętać przede wszystkim o odpowiednich meblach. Wiadomo, że w sklepach meblowych nie zawsze znajdziemy takie meble, które w pełni spełnią nasze oczekiwania.

Co, więc w takiej sytuacji zrobić? Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie mebli na wymiar u wybranego stolarza, który zrobi to dobrze oraz solidnie dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Meble biurowe oraz do zabudowy

Wśród wielu producentów, szczególnie znanym regionem w Polsce jest Podkarpacie i Mielec. Z racji tego iż jest w tym regionie jeden z największych producentów mebli w kraju to tutaj kwitnie także przemysł meblowy. Warto skorzystać z usług firmy Monada-Meble • Meble na Wymiar z Tuszowa k. Mielca. Tuszów Narodowy 286, 39-332 Tuszów Narodowy to adres pod który warto zajrzeć. Wysoka jakość, funkcjonalność, kompleksowo – projekt, produkcja i instalacja u klienta.

Więcej szczegółów? ZADZWOŃ: +48 783 962 744

Wszechstronne szafy na wymiar, wnękowe i garderoby

Ludzie bardzo często zastanawiają się ile tak naprawdę kosztują meble na wymiar? Otóż ich kosz jest bardzo zróżnicowany, ponieważ zależy między innymi od wielkości i rodzaju danych mebli, a także ich koloru oraz różnych dodatków. Niemniej jednak nie odbiega on znacznie od cen, które możemy znaleźć w salonach meblowych. Warto o tym pamiętać. Tak właściwie meble na wymiar są najlepszym rozwiązaniem przede wszystkim dla tych, który cenią sobie przestronność i funkcjonalność na najwyższym poziomie. 

Nowoczesne meble kuchenne

Szczegółowe informacje

Oferta firm jest różnorodna jednak w branży meblowej zdecydowanie największą część wśród mebli na wymiar stanowią zlecenia na kuchnie

 

Funkcjonalne szafy i garderoby

Szczegółowe informacje

Oferta szaf jest różnorodna. Są szafy wnękowe i wolnostojące. Opcje dostępne to szafy z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi – otwieranymi.

Meble łazienkowe

Szczegółowe informacje

Ostatnią grupą, która ostatnio cieszy się coraz większą popularnością są meble do łazienki

Inne usługi

h

BETON

Szukając dobrego dostawcy betonu należy zwrócić uwagę szczególnie na jakość. Dobra betoniarnia ma ważne zadanie gdyż beton towarzyszy większości inwestycji i konstrukcji budowlanych.

Nowoczesna betoniarnia oferujące beton

Regeneracja katalizatorów

Zarówno katalizatory jak również inne podzespoły układu wydechowego można regenerować. Także filtry cząstek stałych DPF FAP podlegają regeneracji.

Regeneracja, czyszczenie

Regeneracja turbin

Turbosprężarki i ich naprawa to znany proces. Potocznie znany jako regeneracja turbosprężarek. Można regenerować turbo do osobówek, ciężarówek i sprzętu budowlanego.

Regeneracja turbosprężarek

Biuro

Tuszów Narodowy 286, 39-332 Tuszów Narodowy

Zadzwoń

+48 783 962 744

Profil FB