Regeneracja katalizatorów i SCR

Nowoczesna technologia czyszczenia katalizatora w systemie FCM

W dzisiejszych czasach na rynku motoryzacyjnym możemy znaleźć naprawdę mnóstwo urządzeń, które znacznie poprawiają funkcjonalność oraz praktyczność pojazdów.

Jednym z nich są właśnie filtry DPF FAP GPF i katalizatory. Także czyszczenie GPF.

Za co więc są one odpowiedzialne? Otóż przede wszystkim likwidują szkodliwe związki, które są wydobywane wraz ze spalinami. A co za tym idzie są ekologiczne, gdyż w żadnym stopniu nie szkodzą środowisku, co jest niezwykle ważne. Można je stosować w każdym rodzaju samochodów, zarówno tych dostawczych, osobowych, jak i autobusach.

Neutralizacja metali szlachetnych i szkodliwych związków? Postaw na filtry DPF FAP i katalizatory. Płukanie GPF i SCR to także możliwa opcja.

Filtry DPF FAP i katalizatory są dostępne w sklepach motoryzacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Z pewnością warto je zamontować do swojego samochodu, aby zapobiec zanieczyszczaniu powietrza. Jest to bardzo ważne i nie należy tego w żadnym przypadku lekceważyć. Zarówno filtry jak i katalizatory to podzespoły układu wydechowego we wszystkich rodzajach pojazdów. 

Sprawdzona regeneracja katalizatorów do samochodów ciężarowych i autobusów

Turbo-Elmar s.c. – profesjonalna regeneracja DPF FAP i katalizatorów to doskonała firma, która oferuje sprawdzone i dokładne czyszczenia DPF i katalizatorów. Firma ta i jej adres to ul. Polna 3, 39-300 Mielec.

Oczywiste jest, że dobra regeneracja to duża oszczędność pieniędzy!

Ta sama technologia która umożliwia czyszczenie DPF i FAP to nic innego jak regeneracja katalizatorów. Firmy posiadające FCM mogą wykonywać profesjonalne regeneracje tych podzespołów. Także regeneracja DPF Tarnobrzeg, Tarnów, Dębica, Sandomierz, Radomyśl Wielki, Szczucin, Przecław, Padew Narodowa, Przemyśl, Krosno, Kolbuszowa, Leżajsk, Nowa Dęba, Rzeszów, Sanok, Jasło, Jarosław, Stalowa Wola, Połaniec i inne.

Nie wypłukujemy metali szlachetnych

Zgodnie z normami EKO

Technologia FCM to solidna regeneracja

Nie uszkadzamy obudowy

Nie wypalamy wkładów

Inne usługi

h

FIRMA GEODEZYJNA

Przy każdej budowie niezbędny jest geodeta. To właśnie usługi geodezyjne towarzyszą nam przed i po zakończeniu inwestycji. Warto wiedzieć coś więcej na ten temat.

Geodeta i geodezja

h

Wynajem samochodów

Warto wiedzieć, że dobra wypożyczalnia samochodów to niskie ceny i dobre auta. Tak naprawdę liczy się wybór, jaki dostajemy w rent a car.

Wypożyczalnia samochodów

Regeneracja turbin

Turbosprężarki i ich naprawa to znany proces. Potocznie znany jako regeneracja turbosprężarek. Można regenerować turbo do osobówek, ciężarówek i sprzętu budowlanego.

Regeneracja turbosprężarek

BIURO

ul. Polna 3, 39-300 Mielec

Zadzwoń

Telefon: +48 609 141 806 lub +48 665 187 734

PROFIL FB