Turbosprężarki Dębica, Tarnów, Mielec

Postaw na jakość! Wybierz MR Radka z Mielca!

Wśród wielu firm, które posiadają usługi związane z regeneracją w Mielcu na pewno warto sprawdzić i zaufać firmie MR Radka – profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki.

To doskonale znana firma. Jej biuro to ul. Polna 3b w Mielcu. Adres to 39-300 Mielec jeżeli interesuje Państwa wysyłka – można wysłać swoje turbo. Odeślą, warto także zapytać o konkurencyjne i atrakcyjne ceny: +48 609 141 806.

Profesjonalna i sprawdzona regeneracja turbin w mieście Mielec to tradycja!

Ostatnio na rynku motoryzacyjnym jest bardzo głośno, ponieważ wszyscy kierowcy zastanawiają się nad tym, jak zwiększyć moc silnika samochodowego w swoim samochodzie. Najlepszą z opcji jest po prostu wymiana silnika, jednakże ona bardzo dużo kosztuje i niestety nie każdego na nią stać.

Co więc zrobić w takiej sytuacji?

Może niewiele osób o tym słyszało, ale niedawno na rynek zostały wprowadzone turbosprężarki, które idealnie sprawdzają się w swoim zadaniu. Czym zatem one są? Otóż są to części, które znacznie zwiększają moc silnika spalinowego. Ich zakup nie jest drogi, dlatego też ta alternatywa będzie odpowiednia dla każdego.

Profesjonalna i sprawdzona regeneracja turbin w mieście Mielec to tradycja!

Warto także wspomnieć o tym, że nawet po zepsuciu turbosprężarki nie trzeba jej wymieniać na nową. Wystarczy tylko mała regeneracja i wszystko będzie działało idealnie, tak samo jak na początku. Jak widać produkt ten jest niezastąpiony i z pewnością warto go nabyć. Daje on wiele korzyści, zwłaszcza finansowych oraz mnóstwo możliwości. 

Wysokiej jakości turbosprężarki ze zmienną geometrią i nie tylko!

Profesjonalna i sprawdzona regeneracja turbin w mieście Mielec to chyba tradycja. Znani w całej Polsce z regeneracji podzespołów w Mielcu także firmy naprawiają podzespoły układu turbo.

Warto powierzyć swoją turbosprężarkę do specjalistów aby mieć pewność, że nasze turbo jest w dobrych rękach. Jesteśmy znani także jako regeneracja turbin Połaniec, Sanok, Radomyśl Wielki, Szczucin, Przecław, Padew Narodowa, Jasło, Przemyśl, Krosno, Kolbuszowa, Leżajsk, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Rzeszów, Tarnobrzeg, Tarnów, Dębica, Sandomierz, Jarosław, 

 

Wysokiej jakości części i podzespoły

Więcej informacji
Stosujemy tylko renomowane i sprawdzone części i rozwiązania

Wyważanie wysokoobrotowe

Więcej informacji
Doważarka wysokoobrotowa kręci wirniki do 200tys obr/min dzięki czemu mamy pewność, że turbo będzie sprawnie i dobrze działało po regeneracji

Gwarancja usług

Więcej informacji
Nasz proces pozwala nam na pewność, że nasze turbosprężarki które Państwu dostarczamy to wysokiej jakości produkty. Dlatego też oferujemy gwarancję!

Inne usługi

Regeneracja katalizatorów

Zarówno katalizatory jak również inne podzespoły układu wydechowego można regenerować. Także filtry cząstek stałych DPF FAP podlegają regeneracji.

Regeneracja, czyszczenie

h

TRANSPORT AUSTRIA i ANGLIA

Drogowy transport towarów rozwija się dynamicznie. Kierunki i relacje takie jak transport towarów z Polski do Anglii czy Austrii to dynamiczny rynek TSL.

Transport z Polski do Anglii oraz Austrii

h

TRANSPORT GRECJA I MACEDONIA

Jeżeli chodzi o południe i kierunki bałkańskie z pewnością transport z Polski do Grecji i Macedonii stanowi doskonały wybór. To kraje, które eksportują dużo towarów.

Transport międzynarodowy Grecja i Macedonia

BIURO

ul. Polna 3b, 39-300 Mielec

ZADZWOŃ

+48 609 141 806

PROFIL FB