Transport i spedycja Polska Austria i Anglia

Ile kosztują usługi transportu i spedycji w relacjach z Polski do Austrii i Anglii?

Osoby, które chcą przetransportować dużą ilość towaru z jednego kraju do drugiego muszą najpierw zapoznać się z ceną takiej usługi. Niestety nie można jej tak dokładnie określić nie znając punku docelowego. Aby zmierzyć długość trasy należy przede wszystkim podać początkowy punkt oraz końcowy. Podanie ilości oraz rodzaju towaru też jest niezwykle ważne i należy o tym pamiętać.

Właśnie, dlatego transport i spedycja wbrew pozorom jest niezwykle bezpieczna i można jej zaufać. Przetransportuje ona nasz towar z danego kraju do innego, na przykład z Ukrainy do Austrii czy innych krajów w relacji z Polską. Systematyczne relacje oferuje F.T.U.H MaxTrans z Mielca.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów

Firma F.T.U.H MaxTrans to firma transportowa, której główne kierunki zleceń to Anglia oraz Austria. Ponadto w ramach usług transportowych również firma oferuje transport towarów z Polski na Węgry, Słowacja oraz Ukraina.

Poza międzynarodowymi zleceniami również transport krajowy i spedycja. Firma nasza posiada wieloletnie doświadczenie w branży transportowej.

Biuro firmy to Mielec, ul. Wolności 75 a kontakt z naszą spedycją i działem transportu preferujemy telefonicznie pod numerem +48 17 583 02 79.

 

Profesjonalny transport krajowy towarów i inne usługi realizowane lokalnie w Mielcu

Wcześniej wspomniana firma MaxTrans to nie tylko usługi ogólnokrajowe czy transport międzynarodowy. To także inne usługi lokalne jak wynajem i wypożyczalnia samochodów Mielec i okolice.

Ponadto z racji tego iż SSE Mielec nabywa wielu delegatów wynajem aut to idealne rozwiązanie dla Państwa.

Firma nasza rozwinęła skrzydła gdyż od 1996 obsługuje specjalne strefy ekonomiczne w Mielcu i firmy Mielec oraz SSE Rzochów oraz inne firmy.

Szukasz dobrej firmy, która oferuje transport krajowy i międzynarodowy towarów?

Jak już wcześniej było wspomniane koszt transportu i spedycji jest jedną niewiadomą. Można go poznać w odpowiedniej firmie zajmującej się takimi usługami.

Transport i spedycja dają naprawdę mnóstwo korzyści oraz udogodnień i z pewnością warto z nich skorzystać, aby się o tym przekonać. Przewozi on towar po następujących krajach, takich jak: Anglia, Austria, Węgry, Słowacja, Ukraina. Niestety bez usługi magazynowania. 

Transport międzynarodowy Polska Słowacja, Węgry

Szczegółowe informacje

Firma oferująca doskonale znane usługi transportu. To doskonała oferta z racji elastycznej floty. Samochody ciężarowe, ciężarówki z windą, solo i inne pojazdy do przewozu towarów.

Transport krajowy i spedycja

Szczegółowe informacje

Firmy obsługujące SSE Mielec i nie tylko. Specjalna Strefa Ekonomiczna to wiele firm, import oraz eksport a co za tym idzie transport krajowy i nie tylko.

Wypożyczalnia samochodów Mielec

Szczegółowe informacje

Wynajem samochodów to popularne usługi. Coraz więcej ludności korzysta z usług rent a car. Jeżeli chodzi o Mielec to doskonała wypożyczalnia w centrum to MaxTrans.

Inne usługi

h

Stomatolog i implanty zębów

Obecnie stomatologia to nie tylko leczenie zębów. To także rozwiązania mające na celu estetyczny wygląd zębów. Wybielanie, protezy, korony, licówki oraz implanty.

Stomatologia oraz implanty zębów

h

Sklep ortopedyczny

Duża oferta i fachowe, specjalistyczne doradztwo to podstawa każdego sklepu. Jeżeli sklep prowadzi także diagnostykę, badania np. stóp to warto sprawdzić jego ofertę.

Sprzęt ortopedyczny i artykuły medyczne

h

BETON

Szukając dobrego dostawcy betonu należy zwrócić uwagę szczególnie na jakość. Dobra betoniarnia ma ważne zadanie gdyż beton towarzyszy większości inwestycji i konstrukcji budowlanych.

Nowoczesna betoniarnia oferujące beton

BIURO

ul. Wolności 75, 39-300 Mielec

ZADZWOŃ

+48 17 583 02 79

PROFIL FB