Sprzęt medyczny

Sprzęt ortopedyczny na wysokim poziomie w sklepie REHA-MED w Mielcu

Zarówno artykuły medyczne, jak i sprzęt ortopedyczny to produkty, który powinny przede wszystkim wykazywać się wysoką jakością wykonania oraz ogromną trwałością. Nie można także zapomnieć o wygodzie, która w tym przypadku jest niezwykle ważna. Takie artykuły oferuje Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED z Mielca.

Na Pasażu z podziemiu od strony wiaduktu, adres to ul. Dworcowa 4/19 znajduje się sklep.

Sklep REHA-MED dba o pacjentów i selekcjonuje ofertę. Każdy pacjent korzystając z artykułów sklepu musi czuć się komfortowo, aby jego samopoczucie było pozytywne.

Wiadomo przecież, że artykuły medyczne oraz rehabilitacyjne pełnią niezwykle ważne funkcje, które poprawiają osobą chorym i niepełnosprawnym normalne funkcjonowania. Dzięki nim osoba, która nie ma jednej nogi lub kuleje może normalnie się poruszać.

Dobry lekarz

Dobry stomatolog i Mielec to na pewno gabinet stomatologiczny UNIDENT. Warto odwiedzić tą prywatną placówkę, aby przekonać się jak leczy zęby dobry dentysta. Zarówno stomatologia dziecięca jak również profilaktyka i zachowawcze leczenie zębów.

Zadbaj o swoje zdrowie

Czy wiesz, że komputerowe badania stóp i postawy ciała to podstawa w zadbaniu o prawidłowy rozwój układu szkieletowego Twojego dziecka? Zrób badania, zamów wkładki ortopedyczne do butów i zadbaj o zdrowie swojego dziecka!

Sprzęt ortopedyczny i artykuły medyczne domowego użytku

Sprzęt medyczny domowego użytku dostępny zazwyczaj w sklepach medycznych, które mieszczą się w poszczególnych miastach. Jeśli chodzi o ich koszt, to nie zawsze jest tak wysoki, jak może nam się wydawać.

Czasem można kupić naprawdę dobrą rzecz za niewielką cenę, jednakże bardzo rzadko się to zdarza. Dla osób, które mają większą sumę finansów z pewnością te droższe artykuły medyczne i rehabilitacyjne będą znacznie lepsze. 

Inne usługi

Residential

Integer posuere erat a ante venenatis dapib estibulum id ligula porta felis euismod semper ipsum dolor amet

LEARN MORE

Commercial

Integer posuere erat a ante venenatis dapib estibulum id ligula porta felis euismod semper ipsum dolor amet

LEARN MORE

Automotive

Integer posuere erat a ante venenatis dapib estibulum id ligula porta felis euismod semper ipsum dolor amet

LEARN MORE

SKLEP MEDYCZNY REHA-MED

ul. Dworcowa 4/19, 39-300 Mielec

INFOLINIA

(+48) 888 430 696